Jump to content

Rafael

Multi Admin
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by Rafael

 1. Rafael

  zgłoszenie 2

  Sprawa złatwiona gracz został ukarany.
 2. Witam Zacznijmy od tego, że piszesz skargę, a nie odwołanie więc ub nie dostaniesz tak poprostu, po drugie dlaczego piszesz to 9dni po banie? I dlaczego dwa razy dałeś link do hlstats zamiast do sourcebans Dodatkowo kojarzę cię i wiem, że np.https://sourcebans.13dzielnica.pl/index.php?p=banlist&searchText=%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F. tutaj masz bana u nas na poprzednim koncie. Na forum pisałeś odwołanie od tamtego bana i @Alpen nie dał ci ub. Jego powodem było to, że miałeś świeże konto, a na poprzednim dostałeś vaca. I dodatko wytłumacz mi gdzie jest moja dziecinność w tych wiadomościach na steam? Chcesz mi powiedzieć, że przeż to, jako iż jestem adminem i nie mam 16lat to jestem dziecinny. Jak dla mnie to twoja skarga jest w tym momencie dziecinna i wogóle nie powinna się pojawić, ponieważ przykładowo w wiadomości na steam twierdzisz, że Alpen nie dał ci ub tylko z powodu małej ilości godzin w cs'ie, otóż nie tylko z tego powodu nie dał ci ub. Dokładnie były tam 2-3 powody 1 - vac na poprzednim koncie 2 - świeże konto 3 - 50h w cs'ie
 3. Jestem na NIE - krótko u nas grasz - wypowiadasz się w lekko niekulturalny sposób - słabo się rozpisałeś Pograj u nas dłużej i popraw swoje wypowiedzi na serwerze. Napsz podanie za około miesiąc.
 4. Jestem na NIE Grasz u nas od niedawna nie i nie da się o tobie powiedzieć kluczowych rzeczy. Jak dla mnie pograj z jakiś miesiąc i dopiero napisz podanie.
 5. Jestem na TAK +zgłasza mi problemy na serwerze +przyjemnie się rozmawia +godziny na serwerze -chat Jak dla mnie nadaje się na okres próbny.
 6. Witam ja chciałbym tylko dodać od siebie, który z graczy podpuścił innych do wpisywania aimware na chacie. https://steamcommunity.com/id/moooooono
 7. No to tak. Po pierwsze na demku masz bardzo dziwne timingi. tick: 8050 strzelasz tuż obok przeciwnika, który jest za ścianą. tick: 30300 strzelasz w przeciwnika, który jest za ścianą(tutaj mogłeś go widzieć normalnie ale na demku dziwnie to wygląda) tick: 32200 chowasz się za ścianą po czym pikujesz i celujesz obok przeciwnika, który jest za ścianą zamiast piknąć w typowe miejsce. tick: 38200 przeciwnik chowa się za ścianą, a ty pikujesz i wcelowujesz się w jego głowę tick: 39000 schodzisz z wieży i pikujesz w przeciwnika, a nie było pewności, że się nie schwał. tick: około 48000 dostajesz bana. Dodam tylko jeszcze, że https://steamcommunity.com/profiles/76561199055149977 to konto ma u nas bana za cheaty. Jak to wytłumaczysz?
 8. Witam odpowiedni gracz został ukarany.
 9. Witam gracz został ukarany.
 10. Chodzi o to, że jeden z graczy nadużywał mikrofonu i wyzywał i poczekałem zanim dałem muta, aby sprawdzić czy nie zrobi czegoś jeszcze, a lukson wiedząc że jestem adminem piszę, że jestem na serwerze przez co gracz, który łamał regulamin mógł przestać to robić. Lukson i tak nie dostał kary jaka powinna być za taką rzecz bo wiem, że nie zrobił czegoś bardzo przeszkadzającego. Zdarzyło się parę przypadków gdzie ktoś napisał coś takiego i cheater mógł przestać oszukiwać.
 11. Witam bardzo serdecznie
 12. Po pierwsze jak pisze w regulaminie serwera: 3. Administracja zastrzega sobie prawo do zbanowania gracza w przypadku samych podejrzeń, kiedy podejrzany gracz posiada grę nonsteam/f2p, czyli nie ma zakupionej gry, lub nie posiada statusu prime. - ban permanentny Oto demko:https://dema.13dzielnica.pl/55869 Tick: około 31000/Wchodzisz na serwer. Tick: około 42000/Strzelasz przez 2 boksy tuż obok przeciwnika, którego nie widziałeś. Tick: 42400/Wcelowujesz się prosto w przeciwnika w momencie zobaczenia tylko jego broni i strzelasz prosto w głowę. Tick: około 50000/ W tej rundzie podążałeś przez chwilę za przeciwnikiem za boksem, podczas strzelania przeskoczyłeś na przeciwnika za boksem, znowu przeskoczyłeś celownikiem na przeciwnika za boksem Ode mnie tyle.
 13. No to tak Czas 2:50 tick 10893/ Wcelowałeś się tuż obok głowy przeciwnika i trzymałeś tam celownik przez dłuższą chwilę. Czas 3:05 tick 11930/ W tej rundzie pojawił się flick w przeciwnika za ścianą,strzał z deagla w przeciwnika za ścianą,celowanie tuż obok nogi przeciwnika za ścianą. Czas 6:32 tick 25102/Przy przechodzeniu za boksem celowałeś w przeciwnika. Czas 13:27 tick 51684/Przeskoczyłeś celownikiem na przeciwnika za boksem. W demku pewnie pojawiło się jeszcze parę akcji, których nie wyłapałem. Jeśli ban jest niesłuszny to mogę tylko przeprosić.
 14. Jestem na NIE Toksyczny Łamie regulamin Słabo mu ufam (nie tylko ja)
×
×
 • Create New...