Jump to content

Rafael

Przyjaciel
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Rafael last won the day on October 26 2020

Rafael had the most liked content!

Community Reputation

14 Good

2 Followers

About Rafael

 • Rank
  Member

Converted

 • Lokalizacja
  Polska
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

663 profile views
 1. Witam ja chciałbym tylko dodać od siebie, który z graczy podpuścił innych do wpisywania aimware na chacie. https://steamcommunity.com/id/moooooono
 2. No to tak. Po pierwsze na demku masz bardzo dziwne timingi. tick: 8050 strzelasz tuż obok przeciwnika, który jest za ścianą. tick: 30300 strzelasz w przeciwnika, który jest za ścianą(tutaj mogłeś go widzieć normalnie ale na demku dziwnie to wygląda) tick: 32200 chowasz się za ścianą po czym pikujesz i celujesz obok przeciwnika, który jest za ścianą zamiast piknąć w typowe miejsce. tick: 38200 przeciwnik chowa się za ścianą, a ty pikujesz i wcelowujesz się w jego głowę tick: 39000 schodzisz z wieży i pikujesz w przeciwnika, a nie było pewności, że się nie schwał. tick: około 48000 dostajesz bana. Dodam tylko jeszcze, że https://steamcommunity.com/profiles/76561199055149977 to konto ma u nas bana za cheaty. Jak to wytłumaczysz?
 3. Witam odpowiedni gracz został ukarany.
 4. Witam gracz został ukarany.
 5. Chodzi o to, że jeden z graczy nadużywał mikrofonu i wyzywał i poczekałem zanim dałem muta, aby sprawdzić czy nie zrobi czegoś jeszcze, a lukson wiedząc że jestem adminem piszę, że jestem na serwerze przez co gracz, który łamał regulamin mógł przestać to robić. Lukson i tak nie dostał kary jaka powinna być za taką rzecz bo wiem, że nie zrobił czegoś bardzo przeszkadzającego. Zdarzyło się parę przypadków gdzie ktoś napisał coś takiego i cheater mógł przestać oszukiwać.
 6. Witam bardzo serdecznie
 7. Po pierwsze jak pisze w regulaminie serwera: 3. Administracja zastrzega sobie prawo do zbanowania gracza w przypadku samych podejrzeń, kiedy podejrzany gracz posiada grę nonsteam/f2p, czyli nie ma zakupionej gry, lub nie posiada statusu prime. - ban permanentny Oto demko:https://dema.13dzielnica.pl/55869 Tick: około 31000/Wchodzisz na serwer. Tick: około 42000/Strzelasz przez 2 boksy tuż obok przeciwnika, którego nie widziałeś. Tick: 42400/Wcelowujesz się prosto w przeciwnika w momencie zobaczenia tylko jego broni i strzelasz prosto w głowę. Tick: około 50000/ W tej rundzie podążałeś przez chwilę za przeciwnikiem za boksem, podczas strzelania przeskoczyłeś na przeciwnika za boksem, znowu przeskoczyłeś celownikiem na przeciwnika za boksem Ode mnie tyle.
×
×
 • Create New...