Jump to content

NewBuźka

Przyjaciel
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

NewBuźka last won the day on April 22 2019

NewBuźka had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

About NewBuźka

 • Rank
  Junior Member

Converted

 • Lokalizacja
  Poznań
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Witam, wydaje mi się, że mam całkiem fajny i ciekawy pomysł. Są to nagrody dla graczy znajdujących się w top 12 na koniec miesiąca, tuż przed restartem ranku. Mówiąc "nagrody" nie mam tu na myśli skinów (lecz to bardzo fajny pomysł z perspektywy graczy haha), tylko darmowy vip. Na przykład: Top 1 ~vip na 14 dni Top 2 ~vip na 11 dni Top 3 ~vip na 7 dni Top 4-8 ~vip na 5 dni Top 8-12 ~vip na 3 dni Oczywiście jest to tylko propozycja nagrody i ewentualna ich długość odpowiednio dobierze administracja. Zachęcam do zabrania głosy w komentarzach.
 2. Na nie, Podpinam się do słów Bartka.
 3. Jestem na nie -nie dojrzały, -mało go słyszę, -mimo tego, że podanie złożyłeś dość dawno, to nadal nie masz 30 godzin.
 4. Rosiarz postanowił odwzorować filmik z jbzdy.
 5. Wow gratuluje, czepiasz się dysortografii ;>
 6. Jestem za okresem próbnym.
 7. Rosiarz ma dostęp do demek, wyjaśni tę sprawę.
 8. Jestem na Tak -aktywny -pomocny -dobre zachowanie
 9. Nick: NewBuźka Imię: Piotr Wiek: 15 Byłeś już wcześniej adminem(Tak/Nie): Tak - mniejszy serwer AWP ( funkcję pełniłem około 3 miesiące, zrezygnowałem z powodu braku czasu) Link do steam: Steam Link do twojego HLstatsX: HLstastX Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera?(Tak/Nie): Tak Czy posiadasz mikrofon(Tak/Nie): Tak Dlaczego chcesz zostać adminem? Witam, chciałbym zostać administratorem serwera AWP ponieważ: - Bardzo mi zależy na serwerze jak i na graczach, którzy tam grają, - Chcę przyczynić się do rozwoju serwera, - Bardzo często gdy gram jestem zmuszony pisać do adm przez osoby wyzywające się, krzyczące, no i oczywiście haxy, - Uważam, iż zawsze się przyda kolejna osoba do pomocy, - Staram się utrzymywać wysoki poziom kultury osobistej, lecz jestem tylko człowiekiem.. - Na serwerze jestem nieregularnie, lecz się przeprowadzałem, więc na serwerze będę regularnie. - Uważam, że dobrze dogaduję się z administratorami i graczami serwera, - No i oczywiście dobrze znam regulamin serwera i jestem wprawiony w komendach Reasumując: Zależy mi na rozwoju serwera; jestem aktywny; mimo mojego wieku uważam, iż jestem odpowiedzialny; mam dobry kontakt ze społecznością serwera jak i administratorami; utrzymuje wysoki poziom kultury osobistej; mam doświadczenie w pełnieniu tej funkcji. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania, Pozdrawiam NewBuźka.
 10. NewBuźka

  rtarat

  Nick oskarżyciela: NewBuźka Nick oskarżonego: rtarat SteamID oskarżonego: STEAM_0:0:461080017 Data i godzina: 14:00 Serwer: ONLY AWP Mapa: awp_jail Podejrzany o[WH/AIM itd.]: WH, AIMBOT Opis sytuacji: Gracz używa ww cheatów Dowody[screeny/Demko]: Demko serwerowe Pozdrawiam NewBuźka.
 11. Witam, stosunkowo często słyszę od graczy, iż administracja powinna zmienić !res - nutki już się znudziły, przydałoby się odświeżenie !res :> Pozdrawiam NewBuźka.
 12. Nick oskarżyciela: NewBuźka Nick oskarżonego: marcelzdanko SteamID oskarżonego: STEAM_1:0:460899294 Data i godzina: 30.12.2018 19.15 Serwer: ONLY AWP Mapa: awp_fort_lego_13 Podejrzany o[WH/AIM itd.]: WH Opis sytuacji: Wcelowywanie się przez ściany Dowody[screeny/Demko]: Demko serwerowe
 13. Twój nick: NewBuźka Link do twojego HlstatsX: HlstatsX Link do bana z SourceBans: SourceBans//Zuza ♥ Nick admina banującego: CONSOLE Data i godzina: 30-12-18 15:02 Mapa: [PL] AWP ONLY @ 13dzielnica.pl Serwer: ONLY AWP Opis zdarzenia: Podczas zdarzenia na serwerze był cheatujący gracz. Namawiałem go do wpisania frazy "aimware", gdyż po wpisaniu ww nazwy cheata dostaje się permanentnego bana, próbowałem go przekonać pod pretekstem sprawdzenia czy dostaje się za to kicka. Gracz Zuzka ♥ wpisała ww słowo aby sprawdzić czy dostanie kicka, dostała perm bana , piszę z prośbą o odbanowanie gracza Zuzka ♥ gdyż zrobiła to nieświadomie i zbanowanie ww gracza. Pozdrawiam NewBuźka.
×
×
 • Create New...