Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/27/17 in all areas

 1. 5 points
  Wzór odwołania się od Bana/Muta/Gaga. W tytule wpisujemy: [UB nazwa serwera] swój nick Wzór: Twój nick: Link do Hlstatsx: Link do SourceBans: Nick admina banującego: Data i godzina: Serwer: Mapa: Opis zdarzenia: Każdy zbanowany gracz ma czas 20 dni od momentu zbanowania na napisanie prośby o UB. Po upływie tego czasu każda prośba o UB zostanie z automatu odrzucona. Na rozpatrzenie prośby o UB administracja ma czas 7 dni. Link do Hlstatx znajdziesz tutaj --> https://hlstatsx.13dzielnica.pl/ Link do SourceBans znajdziesz tutaj --> https://sourcebans.13dzielnica.pl/ <Click> !UWAGA! Zanim napiszesz prośbę o UB przeczytaj! !UWAGA! <Click> W prośbach o UB może wypowiadać się tylko administracja odpowiadająca za sprawdzanie próśb oraz osoby poproszone do tego przez administrację. Sędzia Główny: 1. Alpen 2. Bartuuula Sędzia: 1. M53RX1
 2. 4 points
 3. 4 points
  KAP-FLY nie przechodzi okresu próbnego. Szybka rekrutacja jest ciągle otwarta na czas nieokreślony
 4. 3 points
 5. 3 points
  Twój nick: unluckk, STEAM_0:1:457816644 Link do Hlstatsx: https://hlstatsx.13dzielnica.pl/surf/hlstats.php?mode=playerinfo&player=456 Link do SourceBans: https://sourcebans.13dzielnica.pl/index.php?p=banlist&advSearch=unluckk&advType=name Nick admina banującego: console Data i godzina: 08-08-20 12:51 Serwer: Legend of Surf Mapa: surf_dust2_2018_13 Opis zdarzenia: Gram sobie spokojnie aż tu nagle robie sobie strafe w lewo i z velocity 1500 spada mi do 300, nie trafiam w teleport i lukson mnie zabija to sie zdenerwowałem i napisałem ezfrags żeby bana dostać ale już tak nie będę. To była wina luksona. Na moje usprawiedliwienie dodam że nie spałem nocy poprzedzającej incydent i nie byłem w pełni świadomy tego co robię. Bardzo serdecznie przepraszam administracje (nie rafaela), że poświęcają swój cenny czas na czytanie tego czegoś i ewentualnego admina odbanowywujacego za to, że będzie się musiał pofatygować i wejść na sourcebansy. Kocham community 13 dzielnicy i bardzo żałuje swoich czynów.
 6. 3 points
  W tym temacie możecie wkleić swoje zdjęcie Każdy chce zobaczyć z kim ma do czynienia Zaczynam
 7. 3 points
 8. 3 points
  Witam, już dawno moje zdjęcie zostało odkryte, tak jestem tylko czekoladką, ale mam nadzieję,że miło mnie wspominacie. To ja słodka czekoladka Merci.
 9. 3 points
 10. 3 points
  Procent perfekcyjnych skoków w Twoim przypadku wynosił 81.2%, tzn wysłanie polecenia +jump w idealnym momencie gdy dotykasz ziemi. Dla typowego użytkownika taki stosunek wynosi: około 20% - w przypadku skoku na spacji max 50% - scroll w przypadku profesjonalnych bhoperów. Osiąganie wartości 81% jest niemożliwe bez używania programów wspomagających. W dodatku przy analizie ostatnich Twoich 30 skoków, ilość wysłanych komend +jump pomiędzy każdym skokiem wynosiła zawsze równo 1. Nie jest to możliwe przy używaniu scrolla / spacji. Finalny argument - nie posiadasz konta prime oraz nasz regulamin zawiera podpunkt, mianowicie: Ban zostaje.
 11. 3 points
 12. 3 points
 13. 3 points
 14. 3 points
 15. 3 points
  Wzór podania o admina oraz wymagania na serwerze AWP ONLY. Stanowisko admina na serwerze jest darmowe i nie trzeba opłacać żadnych składek. W temacie podania proszę wpisać: [Admin AWP ONLY] Twój nick Wzór: Nick: Imię: Wiek: Byłeś już wcześniej adminem: Link do steam: Link do HLstatsx: Czy znasz regulamin serwera: Czy znasz regulamin forum: Czy posiadasz mikrofon: Czy dołączyłeś do grupy 13dzielnica.pl: Cz potrafisz rozpisywać demka: Czy potrafisz obsługiwać SourceBans: Parę zdań o sobie oraz o tym, dlaczego chcesz zostać adminem: Wymagania: 1.Minimum 16 lat. 2.Spędzone minimum 20 godzin na serwerze w ciągu jednego miesiąca. 3.Brak ostrzeżeń na forum. 4.Sprawny mikrofon. 5.Brak zastrzeżeń innych adminów, bądź administracji forum. 6.Wysoki poziom kultury na serwerze jak i na forum. 7.Admin ma obowiązek systematycznie przeglądać tematy, które dotyczą jego stanowiska. 8.Wymagana jest bardzo dobra znajomość regulaminu serwera. 9.Bardzo dobra rozpoznawalność wśród graczy z serwera. 10.Brak VAC'a. 11.Wymagana jest zakupiona wersja cs:go. 12.Minimum 1000 godzin spędzonych w cs:go. 13.Konto z odznaką posiadania konta minimum 1 rok. Administracja może Cię poprosić o: -Ustawienie twojego profilu steam na publiczny wraz z godzinami z gry. Dla ułatwienia sprawy zrób to przed napisaniem podania. -Podanie informacji na temat tego czy posiadasz/posiadałeś inne konta z blokadą VAC. Lepiej dla ciebie, gdy podasz taką informację wcześniej w swoim podaniu. Każdy popełnia błędy, ale to nie znaczy, że nie można się poprawić i dlatego administracja pomimo tego może dać Ci szansę. Kłamanie na ten temat przekreśli twoją szansę na stałe. -Podanie informacji na temat tego, gdzie wcześniej pełniłeś funkcję admina. *Pamiętaj!* -Podawanie fałszywych danych w swoim podaniu może przekreślić twoją szansę na pozostanie adminem na stałe oraz zostaniesz ukarany banem! -Nie wypowiadaj się nieproszony w swoim podaniu! -Przemyśl dokładnie swoje podanie i napisz o sobie jak najwięcej. To będzie dobrze świadczyć o Tobie i o tym, że Ci zależy. Pamiętaj o estetyce! -Jeśli nie spełniasz choćby jednego wymogu nie pisz podania, bo i tak zostanie odrzucone. Napisz je dopiero wtedy, gdy poprawisz się, aby twoje podanie zostało bezproblemowo zaakceptowane! -Świeć przykładem na serwerze. Wszystkie twoje kary oraz czat z całego miesiąca zostaną sprawdzone. Jeśli zachowywałeś się źle, poczekaj, popraw się i złóż podanie w następnym miesiącu z czystą kartą! -Nie pośpieszaj administracji z wynikiem, bo to może negatywnie wpłynąć na werdykt twojego podania! -VIP dla admina jest darmowy. *W podaniu na admina mogą wypowiadać się tylko osoby grające na serwerze AWP ONLY oraz administracja.* Grupa -> https://steamcommunity.com/groups/13dzielnicapl Administracja na zatwierdzenie podania ma czas do 14 dni. *Jeśli podanie zostanie odrzucone to kolejne można złożyć dopiero po upływie 30 dni od poprzedniego podania.*
 16. 3 points
  Nie wiedziałem, że w 3 miesiące można przeżyć 3 lata. https://13dzielnica.pl/thread-2399.html
 17. 2 points
  Witajcie, Z dniem dzisiejszym system przydzielania nagród za TOP ulega zamianom. Od teraz nie będzie już co miesiąc robiony reset. Sezon będzie kończył się co dwa miesiące podsumowaniem i przyznaniem nagród dla najlepszych graczy. Wcześniej nagrody otrzymywały pierwsze dwie osoby według zdobytych punktów oraz pierwsze dwie osoby według spędzonego czasu na serwerze. Od teraz nagrody będą przyznawane w następujący sposób: Według zdobytych punktów: 1. Miejsce VIP 1 miesiąc 2. Miejsce VIP 3 tygodnie 3. Miejsce VIP 2 tygodnie Według spędzonego czasu: 1. Miejsce VIP 2 miesiące Tak jak widzicie. Według zdobytych punktów VIP'a otrzymują pierwsze trzy osoby, a za spędzony czas na serwerze, tylko jedna osoba. Co również uległo zmianie? Wcześniej panowała zasada, że osoba, która wygrała nagrodę to w kolejnym miesiącu pomimo ponownego zajęcia podium nie mogła otrzymać nagrody, bo przechodziła ona na następną osobę w rankingu. Od teraz ulega to zmianie. Najlepszy gracz będzie mógł otrzymywać co sezon nagrody dopóki ktoś go nie strąci z piedestału. Kolejna zmiana jest również taka, że wcześniej jeśli ktoś z administracji zajął podium to nagrody przechodziły na osoby niżej w rankingu. Od teraz to nie obowiązuje. Jeśli administrator zajmie pierwsze miejsce to on nie dostaje nagrody, ale również nie przechodzą one niżej dla kolejnych graczy. Pozycję trzeba sobie wywalczyć! Również wcześniej nagrody były przyznawane z automatu. Od teraz będzie trzeba posiadać konto na forum 13dzielnica.pl oraz zgłosić się do administratora w wyznaczonym czasie po odbiór. W innym przypadku nagrody przepadną. Czy jeśli któryś z graczy zdobędzie pierwsze miejsce według punktów oraz spędzonego czasu na serwerze to czy otrzyma obydwie nagrody? Odpowiedź brzmi, Tak! Podsumowanie Sezonu 1 Serwerów 13dzielnica.pl Serwer AWP: 1. frank 2. ✪Erykkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk 3. eon ♡ Serwer SURF: 1. Ktosiek 2. crue 3. ꧁✞ɴᴊ ᴇxᴇ✞꧂ Serwer ARENA: 1. Biały Wilczek 2. Heroes ;3 3. --- Nagrody za godziny dostają następujące osoby: AWP: strachu33 SURF: antekso10 ARENA: luki FAQ* --- - wykluczony/zbanowany nick - administrator UWAGA! Jako, że jest to pierwszy sezon i coś nowego to nagrody zostały przyznane automatycznie, jednakże od następnego sezonu trzeba o nich pamiętać samemu, aby zgłosić się do administratora po odbiór!
 18. 2 points
  Nick: NuGGetZ Imię: Hubert Wiek: 18 Byłeś już wcześniej adminem: nie Link do steam: https://steamcommunity.com/id/nuggetsik/ Link do HLstatsx: https://hlstatsx.13dzielnica.pl/surf/hlstats.php?mode=playerinfo&player=209 Czy znasz regulamin serwera: tak Czy znasz regulamin forum: tak Czy posiadasz mikrofon: tak Czy dołączyłeś do grupy 13dzielnica.pl: tak Cz potrafisz rozpisywać demka: nie ale Rafael mnie nauczy Czy potrafisz obsługiwać SourceBans: nie ale Lucky mnie nauczy Parę zdań o sobie oraz o tym, dlaczego chcesz zostać adminem: Jestem znanym i szanowanym graczem na serwerze i nie mam problemów z dyscyplinowaniem graczy.
 19. 2 points
  Witaj życzę miłej gry na serwerach
 20. 2 points
 21. 2 points
  Siemanko, życzę miłej gry na naszych serwerach
 22. 2 points
  ooo witam Ania @Bartek tutaj się vip należy
 23. 2 points
  Witam bardzo serdecznie
 24. 2 points
  Nick: Lukson Imię: Łukasz Wiek: 16 Byłeś już wcześniej adminem: nie Link do steam: https://steamcommunity.com/id/Luksson/ Link do HLstatsx: https://hlstatsx.13dzielnica.pl/surf/hlstats.php?mode=playerinfo&player=846 Czy znasz regulamin serwera: tak Czy znasz regulamin forum: tak Czy posiadasz mikrofon: tak Czy dołączyłeś do grupy 13dzielnica.pl: tak Czy potrafisz rozpisywać demka: tak Czy potrafisz obsługiwać SourceBans: tak Parę zdań o sobie oraz o tym, dlaczego chcesz zostać adminem: Interesuję się IT i lubię jeździć na rowerze, uwielbiam grać w Tomb Raidera i Wiedźmina. Gram często na serwerze ,więc kolejna osoba do pomocy się na pewno przyda, jestem stałym graczem i mam dobre relacje z graczami. Jestem pomocny i jestem w stanie wytłumaczyć co i jak zrobić i jako administrator będę mógł jeszcze w większym stopniu pomagać osobą które tego potrzebują.
 25. 2 points
 26. 2 points
 27. 2 points
 28. 2 points
  Elo byczqi z tej strony Big Dick
 29. 2 points
  Jak zrobie spoko fote to wstawie narazie nacieszcie sie tylko uwaga bo moge zabić
 30. 2 points
 31. 2 points
  Witam, mam nadzieję,że granie na serwerach 13dzielnicy sprawi ci przyjemność w razie pytań zapraszamy na forum.
 32. 2 points
 33. 2 points
 34. 2 points
 35. 2 points
  Witamy Cię bardzo serdecznie, mam nadzieję, że serwery jak i community na nim przypadnie Ci do gustu. Pozdrawiam Heroes
 36. 2 points
  Witaj zapraszam na wszystkie serwery, aby wspólnie pograć. PS. Bartek mnie poprosił o napisanie tego.
 37. 2 points
  Witaj miłej gry życzę
 38. 2 points
 39. 2 points
  Pytanie odnośnie kwestii skakania, rozumiem doskonale, że większość osób woli trzymać spacje niż kręcić skrolem, i doskonale ich rozumiem, jest to porostu wygodniejsze. Ale czy nie dałoby się po prostu dodać tego i tego, łatwego skakania na skrolu oraz plugina na autobh?
 40. 2 points
  Nick:Heяø Cebi Wiek:16 Byłeś już wcześniej adminem(Tak/Nie):Tak Link do steam:https://steamcommunity.com/id/C3BI/ Link do twojego HLstatsX:https://hlstatsx.13dzielnica.pl/surf/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1953 Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera?(Tak/Nie):Tak Czy posiadasz mikrofon(Tak/Nie):Tak Dlaczego chcesz zostać adminem?Tak jak wspomniałem wczesniej mam na imię Jakub mam 16 lat lubię gry komputerowe Ponieważ bardzo dużo czasu spędzam na waszym serwerze i chciałbym pilnować porządek myślę ze już spełniam minimalna ilość godzin Dziennie spedzam ok 7 godzin na grach czekam na odpowiedz.
 41. 2 points
  Witajcie, Od dzisiaj nowe IP posiada serwer CSGO RETAKES, jest ono następujące: 185.25.149.88:27015 Prosimy o zaktualizowania IP w swojej liście ulubionych.
 42. 2 points
  Proponuje dodanie opcji zabijania swoich tak jak na zagranicznych serwerach (SEPTA) by zwiększyć dynamiczność rozgrywki i zmniejszyć ilość osób kampiących w jednym miejscu. Mam nadzieję, że to dobra propozycja i zostanie to dodane na serwer. Myślę, że ożywi to serwer. PS.Chodzi o to aby zrobić serwer każdy na każdego.
 43. 2 points
  Witam, miło cię poznać. Mam nadzieję, że będzie Ci się u nas dobrze grało. Pozdrawiam. p.s VIP dodany.
 44. 2 points
 45. 2 points
  Nick: Nightmarez Imię: Dawid Wiek:16 Byłeś już wcześniej adminem(Tak/Nie):Tak Link do steam:https://steamcommunity.com/id/nightmarz/ Link do twojego HLstatsX:https://hlstatsx.13dzielnica.pl/awp/hlstats.php?mode=playerinfo&player=378 Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera?(Tak/Nie):Tak Czy posiadasz mikrofon(Tak/Nie):Tak Dlaczego chcesz zostać adminem?Zdecydowałem się złożyć podanie, ponieważ zazywczaj nie ma admina, gdy ktoś łamie regulamin i bym chciał zapewnić jak najwięcej pomocy w utrzymaniu porządku na serwerze AWP. Chciałbym pełnić funkcje administratora i pomóc serwerowi, żeby był bezpiecznym i przyjemnym miejscem dla każdego. Często gram na serwerze i widzę graczy co łamią regulamin, a nie ma żadnego admina na online, żeby zrobić porządek. Mieszkam w Angli już 11 lat i myślę, że moje umiejętności pomogą, bo znam Angielski na wylot, a widzę, że duża ilość osób ma problem z porozumieniem się z osobą Anglojęzyczną. Proszę o dokładne rozważenie mojego podania, z poważaniem Dawid.
 46. 2 points
 47. 2 points
 48. 2 points
  Jako że na serwerze gramy ciągle te same mapy, mam kilka propozycji. Może te mapy już były, może nie, nie wiem. Wiem, że teraz przydałoby się coś nowego Moje propozycje: awp_lego_2011 https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=143361396 awp_minecraft_crash_go https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=138747016 awp_lego_x https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=698635238 Aim Awp Lego https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=813878386 AWP Dust Classic https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1211362440 awp_lego_2015 https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=412137767 AWP_Roost https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=836830191 awp_batson_dev https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=390444486 awp_infinte_v1 https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=144274038 awp_comeback https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1316817419 awp_garden https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=126348282 awp_minecraft https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=171306677 Pozdrawiam, Nikaa
 49. 2 points
  Jestem na tak bylem przy tym i sadze ze to bylo nie fair
 50. 2 points
  1. Twój nick w grze:Nordin<3 2. Wiek:16 3. Imię: Nordin 4. Byłeś/aś już wcześniej adminem?:Tak 5. Link do HLstatsx: https://hlstatsx.13dzielnica.pl/awp/hlstats.php?mode=playerinfo&player=7166 6. Czy posiadasz mikrofon: (TAK/NIE) TAK 7. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera?:Ponieważ wydaje mi się, że zapanowałbym nad młodszymi osobami jak i rowniez cheaterami. Dużo osób mnie zna i lubi. Proszę o dokładne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...