Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/31/21 in all areas

 1. 3 points
  Jestem na tak, ponieważ jest stanowczy, miły, zna regulamin, co najważniejsze aktywny. Gdy dzieje się jakiś młyn na serwerze (A tak często jest) stara się uspokoić całą sytuacje.
 2. 3 points
  Postanowiłem stworzyć temat w którym byłby spis graczy, którzy używają wspomagaczy na serwerach społecznościowych, mm, fc itp. w celu zgłaszania takich podludzi oraz przestrzec innych przed oszustami. Wiadomo, że chodzi o osoby, które jeszcze nie dostały VAC'a i pewnie same z siebie go nie dostaną, bo niestety realia cs:go są takie, że anticheat VAC nie potrafi nawet zbanować ludzi z nowym kontem bez prime z darmowymi cheatami, a co dopiero mowa o ludziach, którzy mają płatne i się z tym kryją. Oczywiście jasne jest to, że ten temat nie sprawi tego, że ubędzie jakaś duża grupa cheaterów, gdzie założenie konta i pobranie haxów trwa 5 minut, ale pozwoli to wykluczyć graczy, którzy próbują ukryć się wśród społeczności graczy skillowych, gdzie sami tego skilla nie posiadają oraz zaboli ich utrata konta steam z wartościowymi przedmiotami i czasem spędzonym na wbijaniu godzin czy to expa, odznak itp. Dlatego raczej nie będą się tutaj pojawiać konta, które mają 0lvl steam, a bardziej te, które są bardziej "dopieszczone" i jest co stracić poprzez dostanie blokady VAC. Będę starał się podawać w temacie wszystkie niezbędne dane oraz dowody na graczy, którzy dopuścili się oszukiwania w grze CS:GO. Natomiast od ludzi, którzy będą przeglądać ten temat oczekiwałbym oraz prosiłbym o to aby konta, które nie dostały jeszcze blokady VAC, a zostały tutaj zgłoszone, były reportowane poprzez steam w celu ukarania ich. W temacie będą się pojawiać gracze na podstawie mojej spostrzegawczości i zauważeniu ich oszustw. Jednakże jeśli ktoś również chciałby zgłosić tutaj jakiegoś oszusta z swojego meczu itp., który prawdopodobnie sam z siebie nie dostanie VAC'a to może mi podać jego profil oraz zapisane demko w prywatnej wiadomości na forum, a ja następnie to sprawdzę i jeśli faktycznie podejrzenia będą słuszne to gracz pojawi się tutaj. Ważna rzecz! Demko nie może być naszego autorstwa z zapisem z naszego pov'a, a musi to być oryginalnie zapisane demko z meczu, gdzie można oglądać je z perspektywy każdego gracza. Zgłoszenia nie muszą się tyczyć wyłącznie graczy z polski. Jak znaleźć demko i je przesłać: //temat jeszcze nie skończony.
 3. 3 points
  Jestem za okresem próbnym. + często widzę go na serwerze + zgłasza problemy - chat
 4. 3 points
  jakos rzadko co udalo mi sie spotkac z tym graczem na serwerze ale gdy go spotykalem to nie odwalal niczego zlego na serwerze staral sie utrzymac porzadek na serwerze
 5. 3 points
  hejka, na serwerze widuje go często wręcz codziennie, regulaminu przestrzega jednak nie miałem z nim bliższej styczności (typu rozmowa gdzieś) z tego co wiem zgłasza błędy i inne problemy do Carry'ego jednak mimo to nie potrafię powiedzieć czy jestem na tak lub na nie bo nie miałem z nim jak wyżej napisałem bliższej styczności.
 6. 2 points
  jestem na TAK +aktywny + zgłasza problemy +pomocny +Miły
 7. 1 point
  Nie kojarzę zbytnio z serwera, ale prawdopodobnie dlatego, że nie odwalał maniany gdy ja na nim byłem i dlatego nie zwracałem na niego zbytniej uwagi. Wymagania spełnia, legitne konto, aktywność też dobra, a sprawdzając hlstatsy zauważyłem, że bardzo dobrze pisał o zmianie mapy ski, bo jak wszyscy wiemy 100 wersji tej mapy jest grane do porzygu codziennie :D. Jestem jednak neutral bo takie teksty (które ukryłem w spojlerze) na czacie słabo wyglądają u osoby ubiegającej się o stanowisko admina ;).
×
×
 • Create New...