Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/19/20 in all areas

 1. 2 points
  Siemka, Jestem Ania i mam 16 lat :d Od pewnego czasu gram na waszym serwerze Awp only. Mieszkam w województwie Łódzkim a dokładniej w Łodzi. Interesuje sie Sztuką i sportem a dokładniej siatkówką, którą trenuje od 3 lat. To chyba na tyle o mnie Cieplutko pozdrawiam i do zobaczenia na serwerze !
 2. 2 points
 3. 2 points
  Siemanko, życzę miłej gry na naszych serwerach
 4. 2 points
  Witam, cieszę się,że dołączyłaś do społeczności 13dzielnicy. Mam nadzieję,że czas spędzony zarówno na serwerach jak i na forum będzie czasem przyjemnym i bezproblemowym. Pozdrawiam i życzę miłej gry.
 5. 2 points
  ooo witam Ania @Bartek tutaj się vip należy
 6. 2 points
  Witam bardzo serdecznie
 7. 1 point
 8. 1 point
  Nick: Lukson Imię: Łukasz Wiek: 16 Byłeś już wcześniej adminem: nie Link do steam: https://steamcommunity.com/id/Luksson/ Link do HLstatsx: https://hlstatsx.13dzielnica.pl/surf/hlstats.php?mode=playerinfo&player=846 Czy znasz regulamin serwera: tak Czy znasz regulamin forum: tak Czy posiadasz mikrofon: tak Czy dołączyłeś do grupy 13dzielnica.pl: tak Czy potrafisz rozpisywać demka: tak Czy potrafisz obsługiwać SourceBans: tak Parę zdań o sobie oraz o tym, dlaczego chcesz zostać adminem: Interesuję się IT i lubię jeździć na rowerze, uwielbiam grać w Tomb Raidera i Wiedźmina. Gram często na serwerze ,więc kolejna osoba do pomocy się na pewno przyda, jestem stałym graczem i mam dobre relacje z graczami. Jestem pomocny i jestem w stanie wytłumaczyć co i jak zrobić i jako administrator będę mógł jeszcze w większym stopniu pomagać osobą które tego potrzebują.
 9. 1 point
  Nick: crue Imię: Grzesiek Wiek: 15 Byłeś już wcześniej adminem: nie Link do steam: https://steamcommunity.com/id/krru/ Link do HLstatsx: https://hlstatsx.13dzielnica.pl/surf/hlstats.php?mode=playerinfo&player=45 Czy znasz regulamin serwera: tak Czy znasz regulamin forum: tak Czy posiadasz mikrofon: tak Czy dołączyłeś do grupy 13dzielnica.pl: tak Czy potrafisz rozpisywać demka: tak Czy potrafisz obsługiwać SourceBans: tak Parę zdań o sobie oraz o tym, dlaczego chcesz zostać adminem: Nie zawsze jest jakis admin na serwerze, więc chcę to chociaż trochę zmienić. Gram często, więc na serwerze także będę często, zawsze pomogę jak trzeba.
×
×
 • Create New...